Rezerwacja Zamów teraz

Vege sushi – Warszawa oczarowuje smakami

Zamów wegańskie sushi z dostawą do domu »

Potrawą zdobywającą uznanie w różnych zakątkach świata jest vege sushi. Warszawa jest jednym z miast, gdzie z łatwością skosztujesz tej innowacyjnej potrawy. Jeśli masz ochotę na zaskakujące zestawienie smaków, skuś się na vege sushi. Przyrządzane z najlepszej jakości warzyw fuzje smaków zachwycą nie tylko Ciebie, ale także Twoich przyjaciół czy partnerów biznesowych lub gości.

Vegan sushi: menu degustacyjne Omakase Wegańskie sushi Warszawa: dostawa zestawów

Vege sushi jest niezwykle wartościowe, aromatyczne i smaczne. Smaki, które uzyskujemy przez połączenia najwyżej jakości warzyw, z pewnością zrobią na Tobie duże wrażenie. Nasze sushi podajemy tuż po przygotowaniu, aby zapewnić świeżość oraz optymalny smak i temperaturę. Skuś się na pyszne potrawy rodem z Japonii i zasmakuj w wegańskim kimchi, nigiri czy futamaki.

Wybierz innowacyjne Vegan sushi

Naszą specjalnością jest vegan sushi – wegańska odmiana japońskiego specjału, która zasmakuje każdemu. Nasi Sushi Masterzy do perfekcji opanowali sztukę przyrządzania wegańskiego sushi z najlepszych dostępnych składników. Ich niczym nieograniczona wyobraźnia pozwala tworzyć połączenia smaków tak ciekawe i doskonałe, że z pewnością staniesz się naszym Stałym Klientem. Jeśli chcesz zrobić smaczną niespodziankę swoim znajomym, możesz podarować im proponowane przez nas vouchery drukowane lub elektroniczne.

Wegańskie sushi Warszawa - nigiri z pomidorem Wegańskie sushi Warszawa - futomaki ze szparagami

Zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem na modne wegańskie sushi, nasza restauracja oferuje opcję cateringu potrzebnego przy większych lub mniejszych spotkaniach. Możemy zaproponować przekąski w formie finger food podczas imprez i konferencji, a także jako pożywny lunch w trakcie biznesowych narad.

Vegan sushi Warszawa - gunkan maki z kukurydzą Wegańskie sushi Warszawa - torcik z marchewki i czerwonej kapusty

Nasza restauracja poleca vegan sushi. Warszawa to miasto, na którego terenie dostarczamy nasze przysmaki. Możesz również przyjść do jednej z dwóch lokali stacjonarnych: pierwszy znajduje się przy ulicy Hożej, drugi zaś przy Narbutta. Rezerwacje stolików przyjmujemy zarówno przez telefon, jak i online.